| annzloveslife a întrebat:

Cum fac sa ma ingras? Raspunsuri concrete va rog sad

6 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Carbohidrati.

| sergiu2 a răspuns:

Ia-ti un cateva kg de grasime de porc si combina fiecare fel de mancare cu grasimea aia daca nu iti place gustul pune si mult zahar frisca ciocolata

| Fantastic7 a răspuns:

Sa mananci cat mai mult(cred) si sa fii foarte lenesa... Oricum, nu inteleg de ce vrei sa te ingrasi, cand eu vreau sa slabesc...laughing

| annzloveslife explică (pentru Fantastic7):

Da maninc, si de lenesie nici nu mai vb..stau all dazy, sunt înaltă, dar slăbuţă. sad

| Ina93 a răspuns:

Du-te fa-ti niste analize..si o sa iti dea medicul niste vitamine ca se te ingrasi

| AndrEeaAndRe23 a răspuns:

Pai am vazut intr-o revista ca vedetele de la Hollywood mananca avocado ca sa se ingrasewinking