| Mia999 a întrebat:

De 3 zile ma doare tot piciorul drept mai bine spus din sold pana la genuchi si il simt asa amortit de la genunchi in jos dar pana la genunchi nu prea doare si ma doare si in partea dreapta in fata si la spate, si precizez ca nu este apendicita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlinTeodorescu a răspuns:

De ce nu mergi la un medic kinetoterapeut? Iti recomand kinetoterapieacasa.com, este mult mai ieftin si mai comod decat sa mergi la cabinet