| icerose a întrebat:

de cateva zile ma tot doare in partea de jos a abdomenului mai exact la incheietura piciorului,intr-o seara mi-am simtit piciorul amortit dar am crezut ca este din cauza pozitiei in care am stat si apoi cand am vazut ca apare aceiasi durere la celallat picior. m-am calmat pe moment insa de ieri am simtit ca apasa ceva la incheietura piciorului si am aceasta senzatie mereu, credeti ca am apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nico097 a răspuns:

Da simptomele sunt de apendicita, aceleasi simptome le-am avut si eu inainte sa ma operez.Mergi la doctor cat de repede poti pentru un contol sau nu apara complicatii.Multa sanatate si pana ajungi la doctor tine punga cu gheata acolo cat suporti tu.