| Mystique_5599 a întrebat:

Vreau sa slabesc in zona abdomenului si a coapselor. Sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

20 minute de alergat în fiecare zi. Măreşte timpul cu 10 minute pe săptămână, până vei ajunge la o oră, dacă rezişti. Şi apoi, menţine-te acolo!

1 răspuns:
| Lacoste a răspuns:

Abdomene,alergat + renuntat la dulciuri si prajeli.