| thekiller321 a întrebat:

Buna Tpu.Am 1.77 m si 72 kg si vreau sa slabesc pana la 60-62 si nu stiu cum. Daca va rog sa ma ajutati dar fara medicamente.Multumesc mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gardun a răspuns:

Te pot ajuta eu, incearca sa alergi in fiecare zi pana nu mai poti sau de 2 ori cam de cate ori consideri tu ca poti si fac exerciti gen genoflexiuni flotari (daca poti)si abdomene! si nu mai manca asa de des daca o faci straight face si fa tot timplul miscare asa este cea mai rapida metoda si naturala! funda pls?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Gardun):

Daca alergi in fiecare zi pana nu mai poti iti faci praf ligamentele si genunchii.

Alt sfat mai putin stupid nu stii? Sau tu raspunzi doar pentru "funad? funda?" ca o femeie frustrata si disperata?

2 răspunsuri:
| ruddy a răspuns:

Incerca sa mananci cat mai putine grasimi si paste fainoase, fa exerciti : 50-100 abdomene zi si incearca sa alergi seara vreo 10 min ps: seara nu manca fructe