| BaerMadalina a întrebat:

Buna ma puteti ajuta? Am o problema si nu am cum sa o rezolv acum si doar sa ma liniștesc daca ma ajutati cu cateva raspunsuri. Inainte sa imi vina menstruatia aveam dureri de sani si erau un pic umflati, iar luna asta nu m-au durut deloc si trebuie sa imi vina peste 3 zile cam asa. Credeti ca e vreo problema? Multumesc frumos eu ma sperii din orice chestie si imi este greu sa ma linistesc cand nu gasesc raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sanii nu dor tot timpul, uneori da, alteori ba! Poti sa ia luni cand te dor si luni cand nu te dor, nu-i regula, dar este perfect normal.