| YoanaYo a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Am nevoie sa slabesc, vreau sa fac exercitii cat mai multe... dar am un program incarcat, cateodata mai uit, nu imi ramane timp decat pentru abdomene, sarit coarda... de alergat nu prea pot, pentru ca stau la munte si aici ploua sau e urat mai tot timpul sad in plus am o mare frica de caini, care sunt peste tot sad aveti niste idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Elimina grasimile, bea 2L apa pe zi,evita dulciurile in exces,fastfood sau bauturi acidulate.
tine o cura cu grapefruit,ceai verde... sportul oricum e cel mai important,sunt bune si ce ai mentionat tu,mai poti face exercitii in aer liber,adica gimnastica,da-i incolo de caini, imprieteneste-te cu ei, adu-le mancare etc
bafta!

4 răspunsuri:
| ionutz0116 a răspuns:

Abdomene si sarit coarda este perfect. Poti face flotari si genoflexiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai manca paine dulciuri chipsuri grasimi

| YoanaYo explică:

Vreau* scuzati greseala de ortografie...

| MentorMacro a răspuns:

Vino la o detoxifiere de colon prin hidroterapie. Ajuta la eliminarea celulitei si implicit la slabit. Detalii pe www.mentormacro.com