| simo90 a întrebat:

Cmf? Ma puteti ajuta si pe mine? Eu as vrea sa slabesc vreo 2 kg, acum ca e vremea urata, nu poate fi vorba de alergat, asa ca va rog frumos sa imi recomandati niste exercitii pe care le faceti sau le faceati voi si care au dat rezultate.Eu am inceput cu acel program de 8 min pentru abdomen si vreo 40 de genoflexiuni, dar nu sut de ajuns.Ma puteti ajuta? Ms frumos:*:*:*

4 răspunsuri:
| catalina_2916 a răspuns:

Mai bine tina un regim alimentar...nu manca grasimi.mananca de 3 ori pe zi. dar nu dupa ora 6. dupa 6 mananca doar un mar sau un iaurt. o sa vezi repede rezultatele.iti garantez! pup

| Dara a răspuns:

Http://www.youtube.com/......_play_list
Gasesti aici 3 filmulete care iti vor fi foarte utile. Sunt excelente si nu iti consuma decat 20 de minute din timpul tau. Nu e nevoie sa le faci in fiecare zi, de 3 ori pe saptamana e suficient. Ai grija si la ce mananci, adica renunti la prajeli, fast-food, paste si nu bei nimic acidulat. La mine toate astea au avut un rezultat uluitor. Iti doresc si tie succes.

| peanut a răspuns:

Easy, sari coarda minim 20 de minute in continuu (recomandat 40-60min). E usurel, si e un foarte bun cardio (adica printre altele, te ajuta sa arzi grasimi). Nu mananci sare, zahar, grasimi, mananci de 4-5-6 ori pe zi (portii mici).
O sa vezi ca apar si rezultatele, mult succes!

| taylor a răspuns:

Uite, aici gasesti o serie de exercitii foarte bune, pe care le poti face in casa:) Incearca sa renunti la paine, si nu mai manca dupa ora 6-7:)
http://www.youtube.com/user/FitnessHomeClub