| KellyGreen a întrebat:

Maine( luni 23 aprilie )vreau sa incep dieta dukan, cine vrea sa o inceapa alaturi de mine, sa zica aici si va trimit un link cu dieta si id'ul meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| lolisor a răspuns:

Sa stii ca este foarte strictawinking eu am tinut acea dieta de 13 zile de schimbarea metabolismului si iti pot spune sa nu o incerci. Pe langa faptul ca te simti foarte slabita ti se face si rau. eu timp de 2 zile nu am putut dormi si in a3a zi m am oprit deoarece eram pe cale sa ajung la spital. daca vrei iti pot trimite eu o dieta pe care o voi incepe de maine, este cu mancare foarte buna, dar trebuie sa faci sport eu am tinut o odata 3 zile si am slabit 1 kg jum.winking e creata de antrenorul unei sali de fitness care este si antrenor de arte martiale si a fost tinuta si de verisorul meu care a slabit 15 kg intr o luna jumatate si fratele sau a slabit 20-25 kg in 2 luni jumate. daca vrei o poti tine cu mine de maine, dar sa mi dai un semn ca sa ti scriuwinking.

| moofturiciu a răspuns:

Buna, sunt si eu interesata de aceasta dieta! Astept id-ul tau...

| shantinluv a răspuns:

Am inceput si eu azi! Cum a mers la tine? Iti urez multa bafta! Poti sa imi urmaresti evolutia aici: http://the-fashionably-late.blogspot.ro/

| Vladutu_Virgi_1992 a răspuns:

Eu vreau sa incep cu tine.

| gaza007 a răspuns:

Buna. ma intereseaza si pe mine...in ce consta aceasta dieta?