| KellyGreen a întrebat:

Vreau sa incep o dieta si as vrea sa o tin alaturi de mai multe fete( sau si baieti ca nu ma supar). Cine vrea sa se alature sa spuna si eu va dau id'ul meu.

9 răspunsuri:
| KellyGreen explică:

Id'ul meu: paula_elena99

| KellyGreen explică:

Hey tuturor puteti va rog sa imi mai trimiteti odata cerea de prietenie, nu inteleg de ce nu a aparut.

| purplerainbow a răspuns:

In ce consta dieta? Poti sa imi spui in mare parte din ce e alcatuita? happy

| KellyGreen explică (pentru purplerainbow):

Buna! Eu ma gandeam sa tin dieta dukan dar nu sunt foarte sigura, eu as vrea sa fac pe mess o conferinta cu toti cei ce doresc sa tina dieta si sa ne hotaram impreuna asupra unei diete si a unui program de exercitii fizice. Dar eu zic sa incerci si daca nu iti place ce ne hotaram poti oricand sa renunti, id'ul meu e paula_elena99.

| ellutza a răspuns:

Eu am incept de azi. Nu-mi place de luni laughing. Vreau sa dau jos doar 3 kg maxim 4. La amiaz am mancat 1 rosie cu cas taiate cuburi si cu putina zeama de lamaie. Acuma am facut ficatei de pui cu legume la cuptor cu cateva picaturi de ulei si o cana de apa si putin condiment pentru carne. Sunt curioasa ce iese ca mi-e foarte foame laughing

| KellyGreen explică (pentru ellutza):

laughing) Da, niciodata nu prea poti sa incepi sa ti o dieta de luni. oricum poate vrei si tu sa ni te alaturi sa ne hotaram asupra unei diete, id'ul meu e mai sus.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru KellyGreen):

Am bagat id:-l sa-mi dai accept.

| KattyUnknown a răspuns:

Hello. Si eu as avea nevoie de o dieta.sad