| KaleidoscopEmyLara99 a întrebat:

Martea trecuta am cazut la scoala si acum am o entorsa la picior. Miercuri am fost la doctor am facut radiografie si mi-a spus sa tin piciorul sus, dat cu unguent si 3 zile repaus.Sambata a fost ziua surorii mele si am ajutat-o pe mama la treaba si am facut miscare.Atunci a inceput sa ma doara piciorul.Astazi mi s-a umflat si in partea cealalta de glezna si s-a invinetit.Acum pot sa merg bine nu ma doare tare.Atunci cand ating e cam nasol.Acum nu prea stiu ce se intampla. Din cauza miscarii facute sambata si duminica e asa? Sau e normal? Nu mai e asa tare unflata dar tot e.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| H3My a răspuns:

Salut. Cred ca e din cauza miscari. Stai cateva zile si nu face prea multa miscare si o sa-ti revihappy