| Ervin_Constantin_1995 a întrebat:

Ieri am facut o entorsa la picior cand mergeam pe bicicleta, am fost la urgente in seara aia a facut radiografie, nimic rau. Însă piciorul este foarte umflat la rotula si pe partea dreapta. Nu pot sa calc pe el deloc. Ce sa fac sa scap mai repede va rog?

Răspuns Câştigător
| D4ny3l4 a răspuns:

Stai intins nu incerca sa faci miscari bruste si bea foarte multe lichide incearca sa faci o baie calda cu sare de mare si o sa te timti mai bine>big grin