| SWEETY777ffff a întrebat:

Mi-am cumparat recent niste cercei de aur cu surub. Iar astazi trebuie sa mii scot din urechi dintr-un anumit motiv.Insa surubul acela din spate s-a blocat la unul dintre cercei si nu il mai pot scoate.Am incercat si cu sapun si cu crema am si tras de el dar nu vrea sa iasa voi ce imi sugerati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihaela5606 a răspuns:

Ia un cleştişor special şi încearcă să tragi uşor dacă nu ai foloseşte puţin ulei de floarea-soarelui, mi s-a întâmplat şi mie, dar am rezolvat cu ulei. Baftă!