| Unicorn300 a întrebat:

Mi-am cumpărat niste cercei cu șurub de aur, iar acum șurubul mi s-a lipit de ureche. Cum pot sa il scot? Când trag ma doare. Ce pot face sa nu mi se mai întâmple asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Daca nu poti sa-l scoti singura, atunci trebuie sa mergi la medic. A crescut piele acolo fiindca probabil nu a fost corect facuta acea gaura unde-i surubul. Numai bine!