| Marokanu_Spartanul_1987 a întrebat:

Buna, mi-am pus azi un pirce in limba si am mancat...am reusit sa mananc mai greu pentru ca e inflamat...pot pati ceva? ( nu am mancat nimic ce contine lactoza)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AllexXtreme a răspuns:

Mai bine scoate-l cea mai buna solitie și nici numai pățești nimic. Bafta