| Maria_Sara_1991 a întrebat:

Bună nu ma simt bine deloc sunt racita de 2săptămâni ...am fost si la medicul de familie am luat si antibiotic si de toate si tot nu mi-a trecut tusesc intruna... ce imi recomandati sa iau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Cati ani ai? Fumezi?

| Maria_Sara_1991 explică (pentru MadHOuse):

Am18ani si nu fumez

| Maria_Sara_1991 explică:

18 si nu fumez