| AlinaaRaluca a întrebat:

.Nu mi-a mai venit ciclu de 3 luni. Prima data mi-a venit in septembrie anul trecut, dupa in octombrie apoi nu mi-a mai venit 6 luni. Iar la sfarsitul lunii aprilie mi-a venit iar, si acum iarasi nu imi vine... Adica, au trecut aproape 3 luni. Si nu inteleg de ce. Insa am scurgerea aceea albicioasa bleaah laughing si imi este mai mereu rau, am stare de voma, ma doare burta pe jos si stomacul. Medicul de familie mi-a zis prin martie, inainte sa imi vina a 3-a oara ca s-ar putea sa fiu racita la burta. Dar "sunt racita" la burta de 6 luni si acum iar de 3 luni si cine stie cate mai urmeaza?! (Si nu, nu sunt insarcinata laughing) ) Imi poate spune cineva ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Trebuie neaparat sa mergi la un medic. Situatia ta nu e de gluma deloc!

| anamariarot a răspuns:

Vizita la ginecolog e întotdeauna soluția pentru problemele ce țin de sistemul reproducător. Câți ani ai?

| AlinaaRaluca explică (pentru anamariarot):

Aproape 14...

| anamariarot a răspuns (pentru AlinaaRaluca):

E pentru ca esti la inceput, stai linistita.
Apropo, m-am uitat la cateva dintre intrebarile tale si ti-as fi dat cativa ani in plus peste 14. Esti matura, felicitari

| AlinaaRaluca explică (pentru anamariarot):

Mersi happy

| Mirkutza99 a răspuns:

Si mie mi se întâmplă asta foarte des, nu trebuie sa te panichezi. Asa este la început. Iti recomand sa bei seara ceai de coada soricelului, este foarte bun pentru asta. Eu de exemplu am întârzieri de 3 luni si când beau acest ceai in maxim 2-3 zile îmi vinelaughing