| AdyTM a întrebat:

Nu stiti de ce imi tot curge sange din nas, cand suflu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O venă mai subţirică pe care ai o rană...cel mai des motiv şi se rezolvă cu o cauterizare.
Te pup!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vezi un ORL-ist poate fi vorba despre vase de sânge periferice, subțiri care se rup de fiecare dată când forțezi nasul.

| JulyStorm a răspuns:

Un vas de sange slabit. porti merge la orl pentru un control.
Intre timp, evita sa iei aspirina.