| Danihdd a întrebat:

Lucrez in constructii si este praf si am observat ca imi curge sange din nas cand imi suflu nasu, ce sa fie? Nu curge mult dar...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai anemie sau probleme cu tensiunea arterială. Lucrez de 25 de ani in constructii dar nu am patit niciodata asa ceva.

| Danihdd explică (pentru darrio2007):

Chestia ca am lucrat foarte mult si mam obosit...

| darrio2007 a răspuns (pentru Danihdd):

Cred ca ai ceva probleme medicale, nu oboseala. Ori nu-ti place ce faci.

| Danihdd explică (pentru darrio2007):

Si daca nu imi place ce fac trebuie sa ma plang la voi?

| darrio2007 a răspuns (pentru Danihdd):

Si de ce te mai plangi?

| darrio2007 a răspuns:

Esti un necalificat in constructii. Deja se vede din ceea ce scrii. Jignesti cand nu poti raspunde logic la o intrebare.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa mergi la medic pentru investigatii medicale, ca sange din nas nu curge din cauza prafului, ci din alte cauze de boala. Anemia este una din ele, ca sa nu mentionez altele mai grave.

| oz_1736 a răspuns:

Ai grija cand lucrezi la inaltime. Daca nu ai ameteli, vei avea. Mergi la medic