| elenemihalceaaaaa a întrebat:

Nu stiu daca este intrebarea pusa unde trebuie, dar vreau raspunsuri ...Sunt in Spania de o saptamana, acum 3 zile m-a invitat o fosta colega de clasa (este marocanca) la ea acasa, ni s-a facut foame si am vrut sa ne facem de mancare dar eu m-am taiat din gresea cu cutitul in timp ce taiam legume, nestiind unde isi tine servetelele i-am cerut ei si cand s-a apropiat si mi-a vazut sangele de la deget i s-au introsit foarte tare ochii si respira foarte greu si a tipat la mine sa plec sa ma spal.Credeti ca are o problema cu sangele sau? Mi s-a parut foarte anormal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt oameni care nu suporta sa vada sange, li se face rau, fac atac de panica, pot lesina etc. Stai linistita ca nu e vampir.