| animos a întrebat:

Am o problema... cand eram mic si ma taiam sau ma loveam si imi dadea sangele, eu il beam si a inceput sa imi placa foarte mult sa beau sange. O data ma taiasem special de deget ca sa pot sa storc sangelesad... ma ingrijoreaza chiestia asta. Alta data eram cu prietena mea la ea in bucatarie si in timp ce taia niste varza s-a taiat la deget si a ramas surprinsa ca eu ii luasem degetul in gura pur si simplustraight face si atunci i-am spus si ei adevarul. Am vorbit cu dieferite persoane pe subiectul asta dar unii ori rad de mine, altii imi spun ca nu are cum sa am pofta de sange si cei mai multi nu ma credsad. E ca si cum mi-ar fi setesad Ce sa fac? Ce poate fi de imi creeaza pofta asta de sange, va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Dupa cate stiu, multa lume are obiceiul acesta de a-si linge ranile, la propriu; asta nu inseamna ca sunt vampiri, asa cum mi se pare ca vrei tu sa intelegem. Daca te gandesti bine, iti vei da seama ca ceea ce simti nu e o sete, in adevaratul sens al cuvantului; pur si simplu manifesti o anume toleranta, un anume"sange rece" fata de sange si rani, vederea lor nu te infioara, ca pe cei mai multi dintre noi; cu siguranta nu esti vampir, dar poate ca ai putea deveni medic...

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ciudat, dar nu esti o creatura anormala, esti un om ca toti oamenii. Ar trebui sa uiti de ticul asta ciudat. Sti ce trebuie sa faci, sa te duci la un doctor sau la un phisolog ca sa-ti spuna ei mai bine ce-ai de facut.

| Angel0 a răspuns:

Esti pretin cu madapple?

| Henrik_Prager_2002 a răspuns:

Twilight