| Andreea_Laura_1995_ZEqj a întrebat:

De câteva zile mă tot doare în capu' pieptului și îmi chioraie mațele (devin insuportabile), mă balonez după fiecare masa sau pahar de apă dar dimineața cand ma trezesc am burta aproape plata...
Oare să fiu însarcinata ( dupa 3-4saptamani am facut un test de sarcina de la ultimul contact sexual si a iesit negativ, mi a venit si menstruația chiar in fiecare luna de atunci, cam 3 luni sunt, mi a intarziat gen 3-4 zile dar mi a venit si mi a curs destul de mult si m a tinut la fel de mult) sau am ceva probleme cu stomacul? (Am incercat sa stau o zi nemancata ca vreau sa slabesc si de atunci imi tot chioraie matele )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Probleme cu stomacul, ficatul sau ceva de genul happy stai liniștită că nu ești însărcinată, du-te la un doctor

| Paula_Radu_1976 a răspuns:

Fa o analzia de sange helicobacter pylori.