| xchgdt a întrebat:

Buna
Pana ajung la un consult ginecologic vreau si eu niste pareri sunt putin speriata.
Daca am un fel de crampe ca atunci cand iti vine mesntruatia si la vagin la intrare gen o umflatura si o simt ca o iritatie / arsura, imi da senzatia ca trebuie sa merg la baie. dar eu in sinea mea stiu cand am nevoie, si senzatia persita. sunt si momente in care nu simt asta.
Ma gandesc sa fie doar o simpla iritatie?
In caz de conteaza si asta am 18 ani happy
Cine ma poate ajuta cu mici sfaturi pentru a ma mai calma? - iar daca sunt si persoane care vor sa faca misto sau altceva, mai bine sa taca locul lui nu este aici daca nu stie ca aiba capul pe umeri happy, a fost doar o mica paranteza pentru a ma face inteleasa. -
Scuzati eventualele greseli.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xchgdt explică:

Aaa, da si am uitat sa mentionez, sunt foarte putin racita, oare are vreo legatura?