| Etro a întrebat:

Bună, pe umăr înspre braț mi-a apărut o pată galbena cam de vreo 2 cm. În zona aceea dacă apăs mă doare. Simt ca ma doare și mușchiul fiindca acum câteva zile am făcut niște exerciții pentru brațe. De la ce poate fi acea pată și de ce ma doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Ai fost piscata sau lovita si se vindeca

| MaryMaria333 a răspuns:

Nu te-ai lovit cumva acolo si nu ti-ai dat cu seama? Daca zici ca te doare cred ca ii doar o vanataie