| Andredrei a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare. Mi-am facut vaccinul pentru covid si dupa cateva zile mi-a aparut ca o dunga galbena in zona vaccinului. Ce poate sa insemne?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce tip de vaccin?

| sierra1 a răspuns:

Am mai auzit asta cum că e un cod secret - mă rog, Gates, Musk și trupa...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul de familie si arata i sa vada si el.

Răspuns utilizator avertizat
| Andredrei explică:

Pentru cei ce mai patesc asta stati linistiti pur si simplu s-a atins un vas de sange si corpul repara asta. Iti revii in cateva zile, am vorbit cu medicul.