| anonim_4396 a întrebat:

Pentru inceput vreau sa va spun ca imi este foarte frica de înălțime și de spatii mici. Aseară am visat ca eram pe o clădire si m-am dezechilibrat cazand într-un tunel, o fântână foarte îngustă... ceva de genul. Problema este ca m-am trezit si nu puteam respira DELOC pe moment si plângeam, tremuram toata, ma sufocam. A mai pățit cineva? Stiti din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Aseară am visat...m-am trezit si nu puteam respira DELOC"

nici chiar așa - dacă era să fie, nu mai scriai nimic pe site

| Anonima2620 a răspuns (pentru sierra1):

După ce adormi, daca ai norocul te mai si trezesti, eu asa stiu. "Nu puteam respira DELOC pe moment"*. Greseala mea. Dar si tie ti-a fost greu sa-ti dai seama?‍♀️

| sierra1 a răspuns (pentru Anonima2620):

In astfel de probleme grave precum a ta, nu e loc de "să-ți da seama". Merge pe... fapte

| oz_1736 a răspuns:

E ceva in subconstient. Toata lumea se viseaza cazand. De fiecare data te vei trezi inainte de a atinge pamantul. Nu te speria. Nimeni nu scapa de visul asta

| Anonima2620 a răspuns (pentru oz_1736):

Mi s-a mai intamplat sa visez asa, dar niciodată nu am reactionat ca aseara.

| FreeRaskolnikov a răspuns:

Am avut si eu odata un cosmar. Am visat ca stateam in pat si eram paralizat, vedeam lumina din cealalta camera unde era fratele meu si incepuse sa imi fie frica ca nu pot sa ii atrag atentia, nu stiu de ce dar credeam ca o sa mor. Respiram repede dupa ce m-am trezit si eram foarte speriat. A durat ceva pana mi-am facut curaj sa ma misc