| Minnimus a întrebat:

peste 29 de zile am banchetul. eu am 1.73 si 60 kg. [acum 2-3 luni 57 kg dar cred ca m-am mai ingrasat] ce sa fac sa slabesc cat mai multe kg si cum sa scap de solduri? va rog. chiar nu stiu [nu vreau com gen nu esti grasa. ba da sunt si se observa pe pulpe si solduri cum sa scap de surpusul acesta de grasime] va roog. Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Mancare de doua ori mai putina si miscare de doua ori mai multa decat obisnuiesti. Da-i organismului mai putine calorii (printr-o alimentatie rationala) si fa miscare cat mai multa pentru a-l obliga sa consume din rezervele sale de calorii pe care le-a depus, in timp, sub forma de grasime pe pulpe, solduri, burta si fund. Fa miscare care sa-ti fie la indemana oricand : plimbari lungi in pas vioi, alergari usoare, bicicleta, role, minge, dans. In loc de cina, un fruct (nu banane) sau un pahar de lapte caldutz. Bafta!

| anda2happy a răspuns:

Mai multe info aici. pentru mine a fost ok
http://anda15995.eliteweightlosspackage.com

| Tiffanny a răspuns:

Nu ai nevoie sa slabesti!
Eu credeam ca nu stii cum sa te ingrashi!
Daca o sa tii dieta sau o sa faci tratamente pe tama asta o sa te imbolnavesti de alt ceva!
Nu te juca cu sanatatea ta!
ti-am zis, esti perfecta asa!
Eu am 1, 64 si am 43 de kg si as vrea sa ma ingrash macar vreo 5 kg.
Nu`ti fa griji! O sa arati perfect!
Nu esti ''grasa'', stai linistita!
Pup.