| Minnimus a întrebat:

peste 29 de zile am banchetul. eu am 1.73 si 60 kg. [acum 2-3 luni 57 kg dar cred ca m-am mai ingrasat] ce sa fac sa slabesc cat mai multe kg si cum sa scap de solduri? va rog. chiar nu stiu [nu vreau com gen nu esti grasa. ba da sunt si se observa pe pulpe si solduri cum sa scap de surpusul acesta de grasime] va roog. cer seriozitate.

3 răspunsuri:
| Tiffanny a răspuns:

De ce nu incerci sa mergi la sala?
Poate banii sunt o problema.Incearca sa cauti pe google niste exercitii fizice si fa si tu. Facand sport, slabesti!
Sper ca te-am ajutat.
Puup. kiss

| DyDyuKa a răspuns:

Pai incearca sa alergi si sa faci miscare cat mai multa pana ai transpirat de numai pot...prin transpiratie se elimina grasimile...fai exercitii care iti intinzi mult muschii

| Skittel a răspuns:

Mergi cu bicicleta macar o ora pe zi, sau cu rolele... daca nu ai asa ceva la indemana, 10 minute de exercitii fizice in fiecare zi nu ar strica happy sper sa fiu de ajutor