| Numai98356 a întrebat:

Bunaa! am si eu o intrebarepuppy dog eyes am 43 de kg, nu sunt grasa, dar eu am putina burtica sa spunem asapuppy dog eyes si se vede, am banchetul la sfarsitul lui Mai, cuip pot sa slabesc? sa scap de acea burtica,?puppy dog eyes
Va roog! dau funda!

9 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Mananci foarte putin, faci flotari, echere si abdomene

| andri22 a răspuns:

Ia-ti bortiera(este o curea)si o pui si iti acopra burta nu se mai cunoaste ca asa am si eu o cununie chiar ieri mi-am cumparat si eu :*

| Numai98356 explică (pentru andri22):

Nu vreau numai pentru banchet, vreau ocirum sa slabesc, si vreau exercitii fizice dar ce fel de exercitii :?puppy dog eyes

| AnabellaXD a răspuns:

Si eu am fost asa la banchet,si am slabit cu Herbalife,dar trebuie sa ai un reprezentant, sa ti se faca un consult si vei fi monitorizata.Dar sala, fructele silegumele, sucurile naturale, si eventual ceaiurile de detoxifiere sunt la mana oricum.Pentru Herbalife e foarte costisitor, dar daca esti dispusa, sa cheltuiesti ceva bani, e cea mai buna solutie.

| MaryyraM a răspuns:

Fa mult sport..nu manaca dupa ora 6..nu manca dulciuri...nu manca prajeli..mananca mai mult fierturi..mai putina carne.

| Numai98356 explică (pentru MaryyraM):

Si cam ce fel de exercitii fizice?

| MaryyraM a răspuns (pentru Numai98356):

Mergi cu rolele..cu bicicleta..innoata..mergi pe jos..alearga..joaca tenis..basket..orice!

| seriosule a răspuns:

Abdomene... si in cazul in care nu scapi de burtica... ei bine o burtera

| Likeabossy a răspuns:

Ia o prietena si mergi la alergat, in felul asta scapi de burtica si te mentii slabuta si sanatoasa. Daca faci si niste abdomene acasa e perfect si nu manca seara.