| Malsna a întrebat:

Buna, poate sa imi zica si mie cineva cat costa o sedinta la psiholog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Intre 50 si 300 lei. Depinde de oras si de cat de "solicitat" sau cunoscut este medicul respectiv. Ca o medie, undeva la 100-150.

| Malsna explică (pentru sofisis):

Am inteles, multumesc frumos

| Donsavas a răspuns:

Daca esti inca la scoala, poti sa discuti gratuit cu profesorul consilier de la tine de acolo. Este psiholog si te ajuta la cerere. Iti trebuie acordul parintilor daca esti minor/a.

| Malsna explică (pentru Donsavas):

Sunt la facultate

| Donsavas a răspuns (pentru Malsna):

Vorbesti cu psihologul facultatii de acolo. Nu ti mai trebuie acord parental.