| Maria1211 a întrebat:

Seara mereu am pofta de ceva dulce si ca sa nu mananc dulciuri ce credeti ca as putea sa fac sa nu mai am pofta sau ce as putea sa mananc in locul dulciurilor, dar ceva care sa nu aibe multe calorii? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Batoane proteice.

| untu a răspuns:

Ia o lingura de miere de albine sau mananca o ciocolata neagra-amaruie KANDIA 75% Cacao sau 85% Cacao!

| vocea a răspuns:

Ciocolata amaruie, banane, struguri albi de masa, cacao cu lapte.

| NAT0 a răspuns:

Nimic, mesteci gumă.

| RandomStudent a răspuns:

Ai putea sa mananci fructe recomandat banane ca sunt foarte dulci.

| LuluOneMillion a răspuns:

O cafea dulce dar dupa adormi greu. Dar totusi sigur vrei ceva dulce si bun si consistent, asta pentru ca ti se face foame, daca mananci altceva iti trece oricum.

| acidelic a răspuns:

Fructe.

| acidelic a răspuns (pentru acidelic):

Ai mai putea incerca musli cu ciocolata/cereale

| Sorinx a răspuns:

Cel mai simplu:Nu mai manca laughing

| Mariamarynela a răspuns:

Poți mânca fructe de exemplu mar nu îngrașă