| Anaaremere12345 a întrebat:

Buna, recent am avut un contact sexual in urma căruia am sângerat. Menționez ca a fost protejat. Dar de câteva zile simt înțepături și o presiune in zona inferioară a abdomenului și locului intim. In 6 zile urmează sa-mi vina menstruația, dar nu cred ca este din cauza asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Așa, după spusele tale, chiar crezi că cineva te va lămuri?
Mergi la medic, fată dragă. Un consult te va ajuta. Fă o listă cu întrebările pe care vrei să i le adresezi medicului.
Nu prea e în regulă să te bazezi pe răspunsurile unora de pe net.

| Anaaremere12345 explică:

De la ce poate sa fie?