| ARTFollow a întrebat:

Mă doare rău sub rotulă la piciorul stâng. Joc fotbal de 5 ani.
Ştiu că e de la creştere, dar ce aş putea face... Mi-am dat cu Fastum Gel, dar mă lasă puțin de tot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

De obicei incheturile picioarelor si mainilor la copii dor din cauza cresterii.
Nu cred ca e vorba de alta problema mai complicata.

Răspuns utilizator avertizat
| ARTFollow explică:

Păi de curând am avut mâna ruptă şi când mi-am scos-o am întrebat doctorul de-acolo de la ce ar putea fi şi mi-a zis că este de la creştere.

| ARTFollow explică:

Da, dar cum tratez, ca ma doare ingrozitor