| Dobre_Iuliana_1980 a întrebat:

Buna sa va fie inima de cand am fc cezariana nu mai sunt om.cum dau putin de frig ma ia niste dureri ca de nastere ma imobilizeaza la pat zile intregi,am fc tratament cu antibiotic si ovule si la dureri mari pastile reuxen, dar durerile nu dispar deloc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Sa fie de la Epidural?
Mai stiu pe cineva ce are dureri ingrozitoare de spate, dupa o astfel de nastere.

| Antonia9292 a răspuns:

Buna seara! Va sfatuiesc sa mergeti la medic, cel mai bun sfat si cel mai sigur vi-l poate da un medic. Succes!