| AnemonaP a întrebat:

Saptamana aceasta mi-au aparut 3 vanatai pe picioare si eu nu m-am lovit deloc.Una mica si doua foarte mari.De la ce poate fi? Funda+vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Madfta a răspuns:

Pai daca nu te-ai lovit deloc inseamna ca s-a spart un vas de sange de la circulatia proasta sau ai un inceput de varice. Ar fi bine sa ii spui medicului tau de familie sau farmacistei cerandui o crema.