| bya_1714 a întrebat:

se poate sa mi se raspunda doar de persoanele in masura sa dea un raspuns concret? de cateva zile am o scurgere alba cu un miros tare ciudat.Se poate afla ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, du-te la ginecolog fiindca ai, probabil, o infectie. SE poate afla ce este prin examen de secretie si apoi trata.

| BYBY a răspuns:

Cati ani ai?
Daca esti la varsta adolescentei si inca nu a aparut prima menstruatie, inseamna ca vaginul se curata si se pregateste pentru prima aparitie a menstruatiei, care va aparea cat de curand daca aparut si aceasta "scurgere"
Daca ai trecut de faza cu prima menstruatie, si a aparut chestia asta, este vreo infectie, ori ca nu este ingrijit bine vaginul[iti recomand sa folosesti niste geluri pentru igiena intima]sau ca vrea sa iti spuna ceva...cine stie.thinking

Numai bine! Funda?

BYBY*