| IonescuRobert a întrebat:

Buna seara.
Acum 2 ore am ieșit din spital, pentru că am băut o otrava din greșeală (nu a fost Furadan), asta a fost așa mai mult că să îmi dați niste răspunsuri rapide la ce s-a întâmplat.
După ce am pus întrebarea, am intrat în Coma, dar am apucat sa sun la 112, și tin minte că m-am trezit ieri în spital și nu știam cine sunt, și unde sunt.
După mi-am dat seama ce am făcut, și regretam.
Mă rog, au fost mai multe chestii, dar nu are rost sa zic aici.
Doctorul mi-a spus sa iau legătura cu un Psihiatru.
Dar, întrebarea mea este, ce Psihiatru care tratează Depresivi, și Sinucigașii știți din București, sectorul 5, mai exact?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr. Dragan Anca Psihiatru

Adresa: Calea Rahovei 303, bl 66, sc D, ap 1, parter, sector 5

Sector: Sector 5

Oras: Bucuresti

Contact

Mob: 0722/159 787; 0722/623 38

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca esti ok.
bucura-te si tu ca n-ai patit nimic si esti bine acum, e primul lucru pe care trebuie sa l faci dupa experienta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O știu pe una Bella Curcă din serialul "La Bloc".

| Silviu0792 a răspuns:

Ti-a recomandat bine nu esti sanatos la cap

| IonescuRobert explică:

De fapt a fost intenționat, și am vrut odată să mor.
Dar nu mi-a ieșit.
Acum trebuia să fiu în Rai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut.Mai am ceva de zis.Eu m-am interesat pe internet, prin stelute date si ce a comentat lumea de doamna doctor, tu du-te temporar si daca nu-ti place incerci in alta parte.Bafta si gandeste-te ca viata e frumoasa, tot ce ai tu in momentul de fata cel mai de pret este VIATA, nici Dumnezeu nu vrea sa te duci de acum in RAI, acolo te asteapta la 100 de ani.Fa-te bine si scapa de depresie, n-ai altceva.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

100 de ani traiesc doar regii si reginele special cei din Anglia, adica toti carnatii care nu au stres in viata lor nu au muncit si nu vor munci niciodata, familia regala adica aia carora altii le fac de mancare, altii ii calca, altii le fac cumparaturile, altii ii plimba cu masina, altii le sufla in ciorba cand e prea fierbinte, altii ii slugaresc in fel si chip...astia traiesc mult, noi ceilalti ne distrugem de invidie fata de cei ca ei, ne imbolnavim de la stres si murim tineri.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred că minte. Nu cred că i-ar fi dat drumul repede, ci l-ar fi internat apoi la psihiatrie.

| IonescuRobert explică (pentru doctorandus):

De ce as minți?
In loc sa îmi pierd timpul pe aici, as face altceva.

| floresdemayo a răspuns (pentru IonescuRobert):

"Am vrut odată să mor. Acum trebuia să fiu în Rai."

Vezi că sinucigașii nu ajung in Rai.

| IonescuRobert explică (pentru floresdemayo):

Baiatul meu e in Rai crying( sper

| floresdemayo a răspuns (pentru IonescuRobert):

Sunteți mama lui? Sau e fiul și mă ia la mișto?

| IonescuRobert explică (pentru floresdemayo):

Da. Sunt Mama lui.
Nu va ia nimeni la misto Doamnă.
Dar nici nu pot vorbi prea multe, pentru ca n-a, stiti si dvs cum e sa pierzi un fiu

| floresdemayo a răspuns (pentru IonescuRobert):

Înteleg. Am citit si ultima dvs. postare. sad
Îmi pare rău, eu nu vreau să judec pe nimeni, dar când un copil are atâtea tentative de suicid, cred că trebuia să-l duceți la spital, incat să fie permanent sub tratament si sub observație medicală.

Condoleanțe! Dumnezeu să-l ierte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonescuRobert):

Dr. Dragan Anca Psihiatru

Adresa: Calea Rahovei 303, bl 66, sc D, ap 1, parter, sector 5

Sector: Sector 5

Oras: Bucuresti

Contact

Mob: 0722/159 787; 0722/623 38