| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva zile mi-a iesit o bubita alba pe cerul gurii, in partea dreapta. s-a dus in doua zile dar mi-a aparut in gat si pe lateralul drept al limbii. ce credeti ca ar putea fi? tin sa mentionez ca am fost racita si ca m-am tratat cu coldrex. am auzit ca trec de la sine dar nu am mai patit niciodata asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| llg a răspuns:

S-ar putea sa ai infectie si alea sa fie pungute cu puroi. Mergi la medic cel mai bine.