| anonim_4396 a întrebat:

mi-a aparut de cateva zile o bubita care seamana cu un cos sau asa ceva e in partea dreapta a penisului cand am incercat so storc a esit ceva alb din ea ce credeti car putea fi mam cam speriat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dat fiind ca si partea aceea a corpului e dotata cu cap, eu cred ca ceea ce ai reusit tu sa storci de acolo nu poate fi decat creier!

| floryn05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce serios esti

| anonim_4396 explică (pentru floryn05):

Si tu la fel!

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Da-ti cu iod pe el. Se gaseste in farmacii sub numele de ''Betadine''. E o buba ceva, sau un cos thinking Nu ti-l mai stoarce, ca poate faci infectie.

| cosmin612000 a răspuns:

Du-te la dermatolog si vezi daca ai vre'o boala cu transmitere sexuala sau vre'o iritatie.