| danielpaun292141 a întrebat:

Buna seara, am 16 ani si de 1 an ma confrunt cu o problema, cand mi-e cald / transpir, ma inteapa rau pielea si ma mananca de nu mai pot, spatele, gatul, pieptul, capul, fata. Am fost la medic, mi-a spus ca am urticarie cronica, mi-a prescris "xyzal" 2 pastile pe zi timp de 10 zile. O sa treaca sau o sa traiesc cu boala asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O boala autoimuna nu poate fi vimdecata, dar poți sa o ti în frâu cu o alimentație sănătoasă.

Răspuns utilizator avertizat