| anonim1 a întrebat:

am 26 de ani si am o problema poate banala pt altii dar pt mn ii f grava.cand sunt in public,intre oameni,am asa o senzatie ca toata lumea rade de mine,ca toti se uita la mine,si ma schimb asa foarte repede la fata,parca imi vine sa plang,sunt din bihor,ce ar trebui sa fac,va rog frumos ajutati-ma ca in curand io nu mai pot iesi din casa,vb cu o fata si acum ar fi timpul sa ne casatprim,dar io stau si ma gandesc ca daca rade cineva de mine at in momentele alea,mie frica ca pierd tot,dati-mi un sfat,ce sa fac, va rog nu radeti de mn

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

De cand te intereseaza ce spun ceilalti?!
Probabil nici macar nu stiu sa puna o intrebare pe acest site.Ai incredere in tine si ofera aceeasi incredere si persoanei iubite, caci acesta este unul din motivele pentru care ar urma sa se casatoreasca cu tine.

| Katona_Anda_1988 a răspuns:

Probabil ai suferit in copilarie o trauma.Probabil odata au ras copiii la scoala de tine pentru cine stie ce motiv..si te-a afectat foarte tare pe moment. Nu ai spus nimanui prin ce ai trecut..si totul a ramas in subconstientul tau. Fara sa vrei ai impresia aceasta si acum. Poti sa apelezi la un specialist, la un psiholog.O sa iti redea increderea in tinewinking