| PringAloe a întrebat:

Buna seara, am de vreo 3-4 ani in partea stanga a bazinului, sold o pata mai deschisa fata de restul pielii, e mai alba ce poate fi? Pata e putin mai mare decat un dop de sticla

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| teo530 a răspuns:

Salut. E o boală parcă din lipsa calciului. Am mai văzut şi eu oameni cu pete pe corp deci nu e ceva care să te îngrijorezi. Să te consulte un medic dermatolog să afli ce să faci să-ţi treacă.