| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor,am observat ca partea dreapta este mai grasuta sa zic asa decât stânga,prin asta ma refer la sold si talie,m-am uitat la sotul meu si la mama dar mi se pare la fel și la ei,putin mai mare partea dreapta ca stânga, nu stiu sa explic gen mai plinuța sa zic asa.e normal? Adică toti avem asa sau ce poate fi, de la ficat? Nu ma pricep..pe net nu scrie nimic, poate ma lămurește cineva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| andreidmbm a răspuns:

Nimeni nu are corp perfect simetric, partea stanga nu e egala niciodata cu partea dreapta, fiecare avem diferente, unii la degete, altii la fata, altii la corp, la talie, etc.

Tu ai mostenit genele mamei tale, de aceea aveti aproximativ aceeasi deformare. E normal sa fie asa, deci nu te stresa.

| cristiflori98 a răspuns:

Wtf bro. Daca nu poți da un raspunzi de ce te bagi aiurea?

| Salontanul a răspuns (pentru cristiflori98):

L-ai jignit degeaba. Toata lumea are partea dreapta altfel decat cea stanga. Daca stii raspunsul de ce mai intrebi? Daca nu-l stii mai bine accepeta-l pe al altuia si nu mai jigni.

| cristiflori98 a răspuns (pentru Salontanul):

Era altcineva inainte, si lui i am răspuns se pare ca a șters comentariul.

| Salontanul a răspuns (pentru cristiflori98):

A! Probabil ca un moderator i-a sters raspunsul sau chiar el. Scuza-ma! N-am stiut.