| Reins a întrebat:

Hei. Am observat ca partea stanga a corpului meu este mai mare/"grasa", de ce? daca iau un tricou pe mine la mana stanga e ceva mai fix iar la treaba e mai larg, partea stanga a burtii de la buric spre sold (inclusiv soldul) sunt mai mari putin decat partea dreapta. Adica partea dreapta este mai mica si stanga este mai mare si mai lasata putin.La picior nu am vazut.
Poate sa fie de la exercitii? lucrez mai mult partea aceea si nu-mi dau eu seama? arata urat si nu imi place mie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna, si eu am tot partea stanga mai mare cu totul, inclusiv soldul evidentiat. Nu am idee de la ce poate fi, la medic nu am fost. sad