| Aleks7 a întrebat:

Am la degetele mici de la picioare un fel de piele mai tare aparatuta deasupra unei bataturi si langa unghie. Este bine sa o tai sau ce as putea face sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Si ar fi bine sa te dai cu o crema pentru corp.Te ajuta sa scapi de pielea aia tare.

2 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

Si eu am asa...Eu le tai! Si imi trece.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Isabellaღ):

Nu le tăia ca se infecteaza