| sftb a întrebat:

Buna seara am nu stiu de ce am o stare de somnolenta ameteala si teama ma simt panicat oare de ce si pofta de mancare scazuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Ar trebui sa iei multivitamine, sa mananci bine de 3 mese pe zi,sa te culci devreme si sa dormi bine! Sa mai mananci multe fructe,mai ales citrice (portocale,lamaie,banane,clementine, kiwi, mandarine, grapefruit) Organismul tau este foarte slabit, ar trebui sa mergi si la medicul de familie!

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

E astenia de primavara, dordecalc. te-a sfatuit bine

| Edwards2017 a răspuns:

Este necesar sa mergi sa faci un exament clinic general. Simptomele pe care le prezinti pot avea mai multe cauze si se pot incadra pentru mai multe diagnostice!