| Ciupiciup a întrebat:

Buna seara! Am o problema de ceva timp, cand simt putina frica dar fara sa stiu concret de ce anume, sau pur si simplu ma apuca din senin, incep sa mi simt corpul rece, si incep sa tremur si sa ma concentrez din ce in ce mai prost. Mai ales cand ma duc in spatii mai mari, iar acestea par mai goale, ma apuca instant.Stiti momentul ala cand va i-a cineva prin surprindere si va speriati? Am momente de genu' aiurea fara sa-mi fie frica de ceva in momentul ala, tin sa mentionez ca sunt o fire mai nepasatoare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai luat in calcul sa mergi la psiholog? Te-ar putea ajuta mult.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil este anxietate manifestată puțin diferit (in mod normal nu ar trebui sa ai corpul rece)