| Gal_Flavia_1997 a întrebat:

Am o problema la buza inferioara care apare şi dispare, este vorba de umflarea, amorțirea şi înroşirea buzei. Aveți idee ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Antopuff a răspuns:

Probabil e o alergie la ceva.

| Gal_Flavia_1997 explică (pentru Antopuff):

Este vorba despre mama. Ea a fost plecata in Italia si de vreo 2 luni persista, o sa ii fac o programare la dermatolog.

| Antopuff a răspuns (pentru Gal_Flavia_1997):

Da, un dermatolog poate ajuta. De asemenea poate sa isi faca si niste teste pentru alergii.