| DecuMihaela a întrebat:

Bună seara! Am o unghie la degetul de la picior care mi s-a umflat și mi-a crescut o bucata de carne pe lângă unghie, cu ce as putea sa ma dau sunt și insarcinata? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mai intelept e sa mergeti la medic, ca sa nu se infecteze pe viitor si sa va treziti cu probleme!