| Andreea1095 a întrebat:

În perioada 6-10 decembrie am avut menstruatie apoi la sfârșitul lunii pe 30 în timpul unui contact sexual am început sa sângerez, aceasta sângerare a durat 5 zile dar a fost foarte slaba în sensul ca abia dacă pătam un tampon pe zi.Nu știu sigur dacă s-a putut numi menstruatie dar de atunci nu mi-a mai venit nimic.Ce e în neregula? menționez ca am avut o amenoree primara de la 18 la 20 de ani apoi din vara anului trecut după ce mi-am început viața sexuală a început sa îmi vina regulat în fiecare luna doar ca tine doar 2-3 zile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar un medic ti-ar putea raspunde la aceasta intrebarea, dupa un consult de specialitate.